اخبار و بلاگ

شخصیت شناسی از روی عینک

شخصیت شناسی از روی عینک | هر عینک چه معنی دارد؟

اگر عینک ما می‌توانست حرف بزند، چه می‌گفت؟ عینک ما دقیقاً مانند لباسی که انتخاب می‌کنیم و روشی که موهایمان را حالت می‌دهیم، می‌تواند به شخصیت ما اشاره کند و معرف ما باشد. در حالی که هیچ قانون واقعی در اینجا وجود ندارد، فکر کردن در مورد آنچه که فریم عینک‌های مختلف ممکن است در مورد ما بگوید می‌تواند سرگرم کننده باشد. از این رو ما در این مقاله از فروشگاه عینک انصار شخصیت شناسی از روی عینک را انجام دادیم و در ادامه به شما خواهیم گفت هر مدل عینک چه شخصیتی را نشان می‌دهد.

شخصیت شناسی از روی عینک

بی مقدمه و بدون اضافه گویی به بحث اصلیمان یعنی شخصیت شناسی از روی عینک خواهیم پرداخت. در ادامه ما ۹ تا از مدل‌های مختلف عینک بر اساس فریم، عدسی و جنس و رنگ آن‌ها بررسی کردیم و شخصیت هر کدام را به طور جداگانه بیان کردیم.

۱- فریم‌های پررنگ می‌گویند «بیا چت کن»

یک جفت فریم پررنگ، روشن، قرمز گیلاسی… یا سرخابی، سبز پر جنب و جوش و یا زرد اسیدی را تصور کنید. یک جفت فریم روشن ممکن است نشان دهنده این باشد که شما فردی اجتماعی هستید که از انجام اولین حرکت در گروهی از دوستانی که به زودی دوست خواهند شد، نمی‌ترسید.

در شخصیت شناسی این مدل عینک باید بدانید که این عینک‌ها می‌گویند شما از دیده شدن نمی‌ترسید. در واقع، شما آن را دوست دارید. فریم‌های روشن لزوماً به این معنی نیست که شما فردی برون گرا هستید یا دوست دارید در مرکز توجه باشید، آن‌ها فقط می‌گویند که شما تا حدی اعتماد به نفس دارید. آن‌ها همچنین ممکن است بگویند شما عاشق هنر جسورانه و پر جنب و جوش هستید و استعداد مد را دارید.

عینک‌های پررنگ

عینک‌های پررنگ

۲- فریم‌های بدون لبه می‌گویند: «من کاملاً از خودم مطمئن هستم»

فریم‌های بدون لبه، ترند و مورد علاقه آقایان در دهه‌های ۱۹۲۰، ۳۰، و ۴۰ بود. عینک‌های بدون حاشیه برای افرادی که می‌دانند چه می‌خواهند، عالی است. یک جفت عینک بزرگ بدون لبه نشان می‌دهد که شما منحصر به فرد هستید، ذائقه فرهنگی باحال دارید و ویژگی مورد علاقه شما چشمان شماست. عینک‌های کوچک بدون لبه در شخصیت شناسی از روی عینک می‌گویند که شما عاشق سبک کلاسیک قدیمی هستید و اعتماد به نفس دارید. از اینکه مردم شما و چهره زیبای شما را می بینند خوشحال می‌شوید که انگار اصلا عینکی ندارید.

عینک بدون لبه

عینک بدون لبه

۳- عینک‌های لاک‌پشتی می‌گویند: «من یک متفکر عمیق هستم»

نه برای به چالش کشیدن شما، اما فریم‌های طرح لاک‌پشت باید در لیست یکی از بهترین و جذاب‌ترین طرح‌های عینک جهان باشد. به طور کلی در رنگ‌های کهربایی گرم، عینک‌های لاک پشتی در همه شکل‌ها و اندازه‌ها باورنکردنی به نظر می‌رسند.

چیزی در مورد این مدل عینک در شخصیت شناسی از روی عینک وجود دارد که هوش، شوخ طبعی و افکار عمیق را فریاد می‌زند. ممکن است در حال خواندن کتابی در یک کافه یا بحث درباره سؤالات بزرگ در گوشه ای از مهمانی باشید. اما اشتباه نکنید! شما بی حوصله نیستید، مردم لاکپشتی یک روی گستاخانه دارند.

فریم لاک پشتی عینک

فریم لاک پشتی عینک

۴- فریم‌های هندسی می‌گویند “من تحلیلی هستم اما سرگرم کننده”

فریم‌های بزرگ و زاویه‌دار با گوشه‌ها و خطوط فراوان، زوایایی را به صورت‌های گرد و عرض را به صورت‌های نازک اضافه می‌کنند. این فریم‌ها، بازیگوش و چشم نواز هستند و این تصور را ایجاد می‌کنند که شما یک متفکر تیزبین با جنبه‌های عجیب و غریب هستید.

شما برای فریم‌های ضخیم و روشن یا الگوهای کوچک وقت ندارید، اما … شکلی منحصر به فرد؟ این شمایید که روی زمین هستید. شما می‌دانید چگونه مهمانی کنید، اما قطعاً می‌توانید برخی از کدها را رمزگشایی کنید یا جبر پیشرفته را مانند بهترین آن‌ها بنویسید.

به طور کلی شخصیت شناسی از روی عینک در فریم‌های هندسی نشان‌دهنده این است که شما یک شخصیت متفکر و تحلیلی دارید؛ اما به همراه سرگرمی و فان بودن…

عینک شش ضلعی

عینک شش ضلعی

۵- شخصیت شناسی از روی عینک با فریم چشم گربه‌ای

«من نوستالژیک هستم» شخصیت افرادی است که از فریم چشم گربه‌ای استفاده می‌کنند است. فریم‌های چشم گربه‌ای مورد علاقه عاشقان قدیمی است که توسط آدری هپبورن یا مرلین مونرو خیره‌کننده ساخته شده است. آن‌ها نگرش خاصی نسبت به کتابدار – مشاهده – شاهزاده دارند، یک ترکیب کامل.

فریم‌های چشم گربه‌ای ممکن است نشان دهنده حس بازیگوشی عجیب و غریب و استعداد در لباس پوشیدن و استفاده از آرایش بی عیب و نقص باشد. آن‌ها همچنین ممکن است به دنیا بگویند که شما نقطه نرمی برای زرق و برق گذشته دارید و می‌توانید در حال یادآوری خاطرات شیرین باشید.

فریم‌های بزرگ چشم گربه‌ای روی صورت‌های گرد خیره‌کننده هستند، به‌ویژه با زوایای متمایل به بالا. شکل چشم گربه ای کمی به ویژگی های گرد دوست داشتنی شما می افزاید.

عینک چشم گربه ای

عینک چشم گربه ای

۶- فریم‌های خط ابرو می‌گویند: «من سرشار از ایده‌ها هستم»

فریم‌های خط ابرو در شخصیت شناسی از روی عینک در گذشته با دانشگاه، کتاب گرایی و روشنفکری همراه بوده است. در حالی که این چیزها فوق‌العاده هستند، عینک‌های خط ابرو هم اکنون با استایل مشخص و برتری مد مستقیم همراه هستند.

فریم خط ابرو عینک

فریم خط ابرو عینک

۷- فریم‌های پاستلی می‌گویند “من از چیزهای کوچک لذت می برم”

رنگ‌های پاستلی در رنگ‌های مختلف برای تناسب با چهره شما وجود دارد، مانند قاب‌های صورتی ملایم شادی‌بخش، یا سبک سبز گیلاسی دوست‌داشتنی. سایه پاستلی ظریف ممکن است حس بازیگوشی و هدیه‌ای برای قدردانی از چیزهای کوچک در زندگی ایجاد کند. شما با یک فنجان چای در یک نقطه آفتابی به همان اندازه خوشحال هستید که در سرتاسر جهان در حال حرکت با هواپیما هستید. این کل شخصیت شناسی از روی عینک با فریم پاستلی است.

عینک پاستلی

عینک پاستلی

۸- فریم‌های سیمی می‌گویند “من یک ماجراجو هستم”

در اینجا منظور از فریم‌های سیمی، فریم‌هایی هستند که جنس فلزی دارند و باریک هستند. فریم‌های سیمی دارای سادگی کاربردی هستند، به خصوص فریم‌های سیمی بدون لبه یا نیمه بدون حاشیه. زیبایی نازک و فلزی، خطوط ظریفی را به صورت اضافه می‌کند، بدون اینکه رنگ یا طرح را تحت تأثیر قرار دهد.

این فریم‌ها ممکن است نشان دهند که شما جزئی از یک ماجراجویی، خود به خود یا برنامه ریزی شده هستید. شما دوست دارید عینک خود را روی صورت بگذارید و شروع به حرکت کنید، بدون اینکه در مورد ظاهر خیلی حساس باشید.

فریم سیمی عینک

فریم سیمی عینک

۹- فریم‌های شفاف می‌گویند: «برای من چیزهای بیشتری از آنچه که به نظر می‌رسد وجود دارد»

در آخرین بخش از شخصیت شناسی از روی عینک به فریم‌های شفاف عینک می‌رسیم. فریم‌های شفاف فوق‌العاده شیک، همه‌کاره، و به‌طور جهانی جذاب هستند. ممکن است کمی به رنگ شفاف بروید یا چیزها را کاملاً بی رنگ نگه دارید. این یک راه عالی برای در آغوش گرفتن یک فریم ضخیم‌تر بدون هماهنگی بیش از حد ویژگی‌های خود با خطوط رنگی یا مات است.

فریم‌های شفاف ممکن است نشان دهند که شما چند راز در آستین خود دارید که فقط تعداد کمی از آن‌ها افتخار یادگیری را خواهند داشت. شما نگاهی دانا و برداشتی تیز دارید. جنبه‌هایی برای شما وجود دارد که آن‌ها را پنهان نگه می‌دارید … و شما این مسئله را دوست دارید!

چگونه فریم مناسب خود را انتخاب کنم؟

حالا که بررسی کرده‌ایم که برخی فریم‌ها ممکن است در مورد شما چه بگویند، بیایید در مورد نحوه انتخاب یک جفت عینک عالی صحبت کنیم. البته، بهترین عینک، عینکی است که شما آن را بیشتر دوست دارید و به شما بهترین احساس را می‌دهد. اما باز هم با توجه به شخصیت شناسی از روی عینک که در بالا انجام شده؛ بهتر است به موارد زیر توجه کنید.

با این حال، ابزارها و ترفندهایی وجود دارد که می‌تواند به شما در جهت گیری درست کمک کند. شکل صورت یکی از مهم‌ترین عوامل در انتخاب فریم‌ها است. در حالی که این یک علم دقیق نیست و شما می‌توانید هر چیزی که دلتان می‌خواهد بپوشید، برخی از طرح‌های فریم به زیبایی چهره‌های خاصی را صاف می‌کند.

در آخر در صورتی که هر سوالی برای شما پیش آمد می‌توانید در فرم دیدگاه‌ها که در انتهای همین صفحه موجود است، سوالتان را بپرسید. همچنین در صورتی که مشاوره برای خرید عینک آفتابی زنانه و مردانه و خرید عینک طبی مردانه و زنانه نیاز داشتید، از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.